Rotalar


Yaz aylarında Halas, Türkiye’nin batı ve güney sahillerinde lüks yolcu gemisi olarak çalışmaktadır. Birbirinden eşsiz dilediğiniz koyda yüzüp, güvertede güneşlenebilirsiniz. Charter programına göre Bodrum’da Halikarnas, Knidos, Bozukkale’de Loryma, Dalyan’da  Kaunos, Fethiye’de Telmessos, Kaş’ta Antiphellos, Kekova’da Simena ve Patara, Kalkan yakınlarında ise Letoon and Xantos gibi  antik ve tarihi kentleri  gezme fırsatı bulabilirsiniz..
    
Misafirlerimiz için hazırladığımız üç program dışında  isteğe özel çalışmalar da yapabilmekteyiz;
Bodrum’dan hareket eden ilk program, Cennet Koyu’nda başlayıp sırasıyla İkiz Adalar Kempinski Koyu, Çökertme, Akbük, Çam Limanı, Karacasöğüt, İngiliz Limanı, Değirmen Bükü, Yeni Adalar, Amazon Bükü, Bencik, Mersincik, Knidos ve Bodrum’da sona eriyor. 

İkinci program Bodrum’dan Knidos’a hareketle başlıyor. Knidos’ta geceledikten sonar sırasıyla  Palamutbükü, Hisarönü, Selimiye, Bencik, Dirsek Bükü, Bozburun, Bozukkale, Serçe Limanı, Kumluca ve Dalyan’a uğrayıp Göcek’ta sona eriyor.

Üçüncü programın ilk durağı ise  Göcek. Yol üzerinde sırasıyla Fethiye, Karacaören, Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz, Güvercinlik, Yeşilköy Limanı, Kalkan, Kaş ve Kekova’ya uğradıktan sonra tekrar Göcek’e dönülüyor.