ROTALAR

Yaz aylarında Türkiye’nin eşsiz batı ve güney sahillerini deneyimlemenin en güzel yolu Halas 71’in büyülü atmosferinde keyifli bir mavi yolculuktur. Charter programına göre Bodrum’da Halikarnas, Knidos, Bozukkale’de Loryma, Dalyan’da Kaunos, Fethiye’de Telmessos, Kaş’ta Antiphellos, Kekova’da Simena ve Patara, Kalkan yakınlarında ise Letoon and Xantos gibi antik ve tarihi kentleri gezme fırsatı bulabilirsiniz..

Misafirlerimiz için hazırladığımız üç program dışında isteğe özel rotalar da oluşturabilmekteyiz;

Bodrum’dan hareket eden ilk program, Cennet Koyu’nda başlayıp sırasıyla İkiz Adalar Kempinski Koyu, Çökertme, Akbük, Çam Limanı, Karacasöğüt, İngiliz Limanı, Değirmen Bükü, Yeni Adalar, Amazon Bükü, Bencik, Mersincik, Knidos ve Bodrum’da sona eriyor.

İkinci program Bodrum’dan Knidos’a hareketle başlıyor. Knidos’ta geceledikten sonar sırasıyla Palamutbükü, Hisarönü, Selimiye, Bencik, Dirsek Bükü, Bozburun, Bozukkale, Serçe Limanı, Kumluca ve Dalyan’a uğrayıp Göcek’ta sona eriyor.

Üçüncü programın ilk durağı ise Göcek. Yol üzerinde sırasıyla Fethiye, Karacaören, Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz, Güvercinlik, Yeşilköy Limanı, Kalkan, Kaş ve Kekova’ya uğradıktan sonra tekrar Göcek’e dönülüyor.

Halas 71’in yeni rotaları arasına Yunan Adaları da katıldı. Bodrum’dan yola çıkarak, Sakız Adası, Kalimnos, Patmos, Leros ve Simi Adaları ziyaret ediliyor. Program sonrası Bodrum’a dönülüyor.

Hikayemizi Keşfedin